Arhiv

NOVICE

09. 12. 19

Nov remi za Vrhničane

Na Vrhniki sta se domači futsal klub Siliko in Tomaž Šic Bar razšla z delitvijo točk. Vrhničani so vknjižili že šest remi, gostje še tretjega, nihče v ligi nima več neodločenih rezultatov kot prav tokratna tekmeca.

Državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel se je po novi zmagi, tokrat je s 6:1 premagal Oplast Kobarid, utrdil na prvem mestu 1. SFL. Ekipa Stripy je druga, potem ko je sinoči s 4:3 premagala Litijo.

Dobovec je ekipo svojega nekdanjega trenerja Zorana Teska premagal prepričljivo, s 6:0 so dobili prvi polčas, mrežo gostov je načel Teo Turk, sklenil pa Kristjan Čujec z goloma za 5:0 in 6:0. Gostje so v 37. minuti zabili častni gol za končnih 6:1.

V Škofji Loki je bilo dinamično. Marko Bjelčević je v peti minuti poskrbel za vodstvo Litije, potem so pobudo prevzeli domači in na koncu s tretjim golom Tineta Šturma v 39. minuti slavili zmago (4:3).

* Izidi, 11. krog:

- sreda, 4. december:

FC Hiša daril Ptuj - KMN Sevnica 1:2 (0:1)

0:1 Pešec (20.), 1:1 Gajser (28.), 1:2 Drobne (39.)

- petek, 6. december:

Dobovec Pivovarna Kozel - Oplast Kobarid 6:1 (6:0)

1:0 Turk (1.), 2:0 Matošević (5.), 3:0 Duščak (9.), 4:0 Matošević (11.), 5:0 Čujec (12.), 6:0 Čujec (20.), 6:1 Vulikić (37.)

Stripy - Litija 4:3 (3:2)

0:1 Bjelčević (5.), 1:1 Šturm (10.), 2:1 Mohorič M. (14.), 2:2 Bjelčević (18.), 3:2 Šturm (18.), 3:3 Širok (37.), 4:3 Šturm (39.)

Siliko - Tomaž Šic Bar 3:3 (1:1)

1:0 Muratagić (10.), 1:1 Dragosavac (13.), 2:1 Muratagić (22.), 2:2 Kos (22.), 2:3 Kos (33.), 3:3 Jandrić (33.)